Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort vegyek?

Milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés
csak tömören: 21:9, 144Hz, curved, IPS (<5ms), G-Sync, min 30", 1080p, opcionálisan HDR, 150-200k pénz. A barátom sajnos nem tudott kielégítő választ kidobni, így megkérdezném itt, hogy ilyen paraméterekkel mik után érdemes nézelődni.

2017. máj. 29. 12:38
 1/5 anonim válasza:
Ha 200pénz körül gondolkozol, én csak ajánlani tudom az iiyama 40"-os uhd monitorját. Jápán márka, jó minőség, a méretéhez és a tudásához képest meglehetősen olcsó. Nem 21:9 arányú ugyan, de nekem személy szerint az nem is igen vált be. Az iponnál találtam legolcsóbban, ha nem ragaszkodsz a 21:9-hez, hanem megfelel a 16:9 sík képernyő, szerintem érdemes vetni rá egy pillantást.
2017. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nemma ***** válasza:

BenQ EX3200R 31.5"


VA paneles, ami talán még jobb is mint az IPS.

4ms válaszidő, hajlított, 144Hz, G-Sync helyett FreeSynces, ez nem tudom, hogy mennyire probléma.

2017. máj. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nemma ***** válasza:

Igazából az a helyzet, hogy 1080p-ben nem igazán van 21:9-es. Ha pedig az összes technikai feltételnek meg akarunk felelni, akkor még az

LG 34UC89G-B

vagy az

Acer XR341CK bmijpphz jöhet szóba, de ezek felbontása jóval magasabb, az árukról nem is beszélve.


Amúgy a kettő közül én az LG-t ajánlanám.

2017. máj. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tökéletes. Meg is van a monitorom :3 Viszont én már nézelődtem és a LG 34UC79G-n megakadt a szemem, de az G-Sync nélküli. Megéri azt a hatalmas felárat csak hogy ne essen szét a kép?(más különbséget nem vettem észre)
2017. jún. 1. 13:02
 5/5 nemma ***** válasza:
Azt neked kell eldöntened, habár én csak azért mert Free, vagy G-Synces, nem adnék annyival többet.
2017. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!