Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Milyen routert vegyek?

Üdv! Milyen routert vegyek?

Figyelt kérdés

nézegettem pár routert mostanában és megakadt a szemem pár darabon csak nem tudom melyik lenne a legjobb (van egy asus N65U-m amin nem megy rendesen a wifi... gari már nincs) néztem egy Asus RT-ac53-at , D-link Dir 850l-t és ugyanez a márka csak a 860l-t

tudnátok segíteni választani?

előre is köszi!:)



2017. máj. 11. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
asus
2017. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bandi1214 ***** válasza:
ASUS
2017. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem igazán bízok az Asus-ban sem de lehet adok neki még egy esélyt vagy esetleg tudtok ajánlani mást ami a 100as nettel jó és AC dualband-es? (notebookok és telefonok is dualband-es illetve ha az aktuális rossz asus (n56u-b1) routeremet befogom access pointnak az nem zavarhatja a másikat?
2017. máj. 11. 15:05
 4/9 anonim ***** válasza:

D-link vacak, nehogy megvedd.

Az én javaslatom: TP-Link 1043nd, de az Asus se rossz.

2017. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nem bízol benne, akkor minek tetted fel a kérdést? feleslegesen túráztatsz minket?
2017. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem az nem bízok benne de nem találtam róla értelmesebb véleményt hosszabb használat után.. tesztek után vettem a N56U-t is és az is beadta a kulcsot nekem az kellene hogy legyen egy atom stabil 2.4ghz és mellette egy 5ghz-es is amin átmegy a 100 Mbps mert a mostani asus-om az kb annyit csinál (50-es net de májustól jön a 100-as) hogy van 2.4 ghz (néha) 6-10-es ping és max 10bmps letöltés ha egyáltalán nem dob már ki network communication errorral.. ott van az 5ghz ami meg szép és jó csak hát az a fránya hatótáv de jelzem itt a max letöltés is csak 25Mbps (feltöltésnél mind a kettő tudja a szokásos 5Mbps-et)
2017. máj. 11. 16:04
 7/9 Derwer ***** válasza:

Az n56u-nak is jóval többet kellene bírnia. Firmware frissítés volt? Egy tesztek? Csatorna mennyire telített?


Amúgy én is ASUSt mondanék az AsusWRT miatt. Rengeteget tud, mégha egy ilyen belépő modellen jó eséllyel azért butítva lesz picit.

2017. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

csendes kis külváros inssider-rel állítgattam hogy mi merre hány méter fw az jelenleg padavan de mielőtt beadta volna a kulcsot akkor is ugyanez futott rajta.. esetleg megpróbálok keresni hozzá egy eredetit ami nem is borzasztó.

köszi

2017. máj. 11. 22:27
 9/9 Derwer ***** válasza:

Próbáld meg azt eredeti firmwaret.

Anno mikor én DD-WRT-vel játszottam, ott is volt, hogy épp a WIFIt azt elkefélték egyes verziókban. Az alap firmware lehet butább, de stabilabb. (Az ASUSWRT-k viszont alapból okosak.)

2017. máj. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!