Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs kép a monitoron. Mi...

Nincs kép a monitoron. Mi lehet a gond? I5-7400, asrock B250 pro4. fsp hexa 400w. Gigabyte 1060. cpu nélkül elindul de csak a biost tudom elérni. Betölt a windows de nem tudok csinálni semmit. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

#gxt 1060
2017. máj. 3. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elejéről.

Ez egy működő gép volt vagy most raktad bele a VGA-t?

Gondolom azt akartad írni, ha kiveszed a VGA-t, akkor integrált VGA-val beindul, és el is jut asz asztalig?

Mit értesz azalatt hogy nem tudsz csinálni semmit?

2017. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Toga Aty ***** válasza:
49%
Valószínűleg a tápod kevés.De ez távgyógyításhoz kevés információ.
2017. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
új minden benne ( proci,videókártya és a lap),most raktam (volna) össze.új vidókártyával meg se moccan...a régivel ami egy gtx 750 ugyanaz van mint az integráltal.eljutok az asztalig de nem megy az egér net sincs és csak csökkentett modban megy a gép..
2017. máj. 3. 15:58
 4/12 Toga Aty ***** válasza:
Tehát új alakrészek,régi oprendszer?Mondjuk windows update,az felteszi az új drivereket,de a 1060-nek akkor is kell új tápegység.
2017. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Toga Aty ***** válasza:
És a biost tedd defaultra mert lehet hogy elvan benne állítva pár dolog (pl lan off).De ha ez sem segít akkor új oprendszert kell feltenni,ha win 10 van rajta akkor elég egy alaphelyzetbe állítás.
2017. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Először is csak integráltal próbálgasd, a tápod 400W annak elégnek kell lenni, még 250-el is be kell hogy induljon.

HDMI kábel tuti jó?

Ha eljutol a bioszig, akkor a legújabbat fel tudod tenni? ezt: 2.00 4/18/2017 BIOS How to Update 7.82MB Support Intel Optane Memory Technology.

A memória full jó a lista szerint?? Ez fontos, arról semmit nem írtál pedig kellett volna..

Kezdetben csak egy meghajtót csatlakoztassál semmi többet, memóriából is csak az első slotba, ha felismeri minden jó haladhatsz előre.

2017. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
16 gb és a biosban felismeri.frissítettem is a biost,tehát elvileg ott müködik a net meg ott az egér is működik..ez op rendszer szagú nekem de javítsatok ki ha tévednék. a táp elméletben elég lenne OC nélkül..kártya 120w max proci 65w max.elvileg lead 384w-ot papiron...
2017. máj. 3. 16:56
 8/12 Toga Aty ***** válasza:
384 watt a számítás szerint ,a te tápod 400watt papíron!! Gyakorlatilag(leírás szerint) 80%-ot ad le tehát az kb 320 vatt. Tehát nagyon túl tudod terhelni,így bekapcsolhat a védelem. Csak integrált kártyával használd addig amíg nem kezd el működni a géped.
2017. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 MGéza ***** válasza:
Gondolom, a régi kártyádra nem kellett pci-e 6 vagy 8pin, erre kell. Rákötötted? Vagy ne nézzelek ennyire amatőrnek?
2017. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen rákötöttem :) megy minden szép csak egér meg net nincs. jelenleg a régi kártya van benne.stabilan megy felismer mindent.
2017. máj. 3. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!