Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső merevlemezt hogyan...

Genlisea kérdése:

Külső merevlemezt hogyan tudom leválasztani?

Figyelt kérdés
Külső merevlemezt hogyan tudom leválasztani, ha azt írja ki rendszeresen, hogy foglalt és zárjam be a futó alkalmazásokat? Feladatkezelőben néztem körül, nem megy semmi de mégis dolgozik és nem engedi leválasztani. Vírus nincs rajta ellenőriztem. HD sentinel szerint is ok. Esetleg valahol meg lehet vizsgálni konkrétan melyik alkalmazás használja?
2017. ápr. 28. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Húzd ki és kész, ahogy mondani szoktam: "az élet túl rövid ahhoz, hogy minden eszközt szabályosan leválasszak".

Egyébként, ha csak olvasás volt, akkor tuti nem lesz baja, de ha volt írás, akkor sem valószínű. Egy rendszergazda.

2017. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha semmit nem másolsz kihúzod és kész.
2017. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha a lemez NTFS-re van formázva, nem javasolt simán, csak kihúzni! (nagy vszínűséggel adatvesztés, fájlsérülés léphet fel)

Megoldás lehet esetedben, a gép szabályos leállítása, és utána a külső HDD eltávolítása.


a FAT rendszerre formázott HDD, nem igazán érzékeny rá.


De, telepítés nélkül is, használhatod a Windows eltávolító helyett ezt:

[link]

OS: Windows XP – Windows 7, 8, 10, 32 és 64 bit

méret: 1,31 MB

2017. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!