Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ryzen 1600 vélemények?

Ryzen 1600 vélemények?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam hogy gépújításnál ilyet vennék.

Vagy 70000-ér még drága?

Szerintetek milyen lett?



2017. ápr. 26. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem rossz CPU, majdnem azt a szintet hozza mint a 7700 ami szintén nem olcsó szóval szerintem még drágának sem nevezhető.
2017. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Phenom II után megváltás. Még régi játékok is érezhetően jobban mennek.
2017. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már építettem belőle gépet, nagyon pozitív az összkép.

Sajnos az alaplapok nagyon drágák hozzá, egy ALAPLAP+CPU páros már 100k felett van, de sokkal jobban teljesít mint az 1400, azt nem szabad még venni.

Kicsit tekertem is rajta, de 4ghz feljebb már nemigen lehet vinni, nem véletlenül hozta ki az AMD X verziókat, azok a jobb darabok. Egy húzott i7 játékban szerintem elveri, de ahol a nyers erő dominál ott a Ryzen 1600 a jobb választás.

Saját gépem egy z170+g4560 (5,3ghz) játékban megeszi, de ha számolni kell, akkor nagyon elveri a Ryzen a nagy CACHE miatt. A nagykerbe állítólag lesz oem változat is kedvezőbb áron, még azt kivárom.

2017. ápr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!