Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet abból baj ha videokártyá...

Lehet abból baj ha videokártyám rövid ideig hűtés nélkül ment?

Figyelt kérdés
89 fokos volt amikor észrevettem.Azthiszem rövid ideig ment ilyen hőfokon.Lehet ebből baj?
2010. máj. 14. 14:28
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és grafikailag jó nincsen ek hibák.
2010. máj. 14. 14:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha még működik, akkor szerintem nem.

Nekem is volt egy Inno3D GeForce 6600-asom, az szerintem napokig ment hűtés nélkül (mire észrevettem, már 106 fok volt), és túlélte. Sajnos kettétört a hűtőventilátor járókereke, ezért az egész ventit le kellett cserélni, de megúszta, utána még egy évig használtam, és jól működött. Telepíts Everest-et, vagy valami hasonlót, hogy legközelebb észre vedd az ilyeneket.

2010. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha még megy semmi baja nem lesz. Pucold ki egy kicsit a hűtőt meg kenj pasztát, ha kevés lenne.
2010. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89°C egy videókártyánál még egészséges. Terheld meg egy furmark-kal, és ha akkor sem hibázik, akkor semmi baja.
2010. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100 fokig még jó vagy. A vga-k bírják a hőt. Igaz én már attól infarktust kapok ha 70 felé megy(de ez egyéni szocprobléma) szeretem ha hideg a cucc egy kicsit :D
2010. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15:09

Ha a sajátjáról van szó, mindenki sokkot kap XD

A másé meg mehet 110 fokig, a videokártya addig videokártya, amíg le nem folyik a ház aljára...

2010. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát van akit nem zavar ha 90-100 fokon megy a cucc, mert elviekben bírják azt is, de engem kifejezetten zavar ha meleg.
2010. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!