Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop alaplap hiba javítás...

Laptop alaplap hiba javítás házilag?

Figyelt kérdés
A laptopot mikor próbálom bekapcsolni, akkor a lámpák felvillannak, de semmi nem történik. A kép ugyanúgy fekete marad és semmilyen hibát sem jelez. Voltam egy szervizben, azt mondták 45 ezer forint lenne, ennyit nem fogok fizetni egy 6-7 éves laptop javításáért. A kérdésem: van valami akármilyen módszer, amivel egy kis halvány esélyem is van, hogy megjavítsam házilag?

2017. ápr. 14. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy van, a szervizben is azt a modszert hasznaljak: csere.


Se felszerelesed, se szaktudasod, se a leghalvanyabb fogalmad sincs rola mi van a laptopod alaplapjan, probalkozhatsz barmivel, de kb. annyi eselyed van, mintha az auto motorjaban talalomra elvagnal egy-ket vezeteket es ujrakotned oket veletlenszeruen es azt varnad, hogy megjavuljon tole.

2017. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszerű módszerre gondoltam... pl. mi van a sütős módszerrel?
2017. ápr. 14. 23:46
 3/4 anonim ***** válasza:
külső monitor?
2017. ápr. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam külső monitorral, ugyanúgy semmi.
2017. ápr. 16. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!