Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs hang a windows...

Miért nincs hang a windows 7-en? (lent)

Figyelt kérdés

nincs hang a Win7-en már az illesztő progit frissítettem, drivert töltöttem le, telepítettem de semmi továbbá is a kis piros x jelenik meg a hangnál és nem tudom mit csináljak.

illesztőprogram neve: AMD high definition audio device

amikor frissítettem semmi nem változott. mit tegyek?



2017. ápr. 14. 11:38
 1/5 csigusz27 ***** válasza:

Két lehetőség van.

1.Bekrepált a hangkártya

2.Rossz drivert töltöttél le (hogyha integrált akkor az alap gyártójának honlapjáról töltsd le az alaplapod típusához megfelelőt)

2017. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csigusz27 ***** válasza:
*alaplap
2017. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az AMd high definition audio device az a videokártyádban levő HDMI audió. Ennek a drivere a videokártya driverrel van együtt csomagolva.


Ha nem a HDMI hangot használod, akkor a hangkártyád driverét kell felrakni. Ez az esetek 99,999999999999999999999999%-ában Realtek drivert jelent, de nézd meg, milyen hang van az alaplapodra integrálva.

2017. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 3 leírta a lényeget.

valószínűleg 2 hangkártya van a gépedben egy VGA digitális kimenete, egy pedig az alaplapi analóg/digitális.

Ha az eszközkezelőben mindkét hangeszköz látszik és telepítve van, akkor a Vezérlőpult/hangok menűpontban kijelölöd hogy lejátszáshoz melyik eszköz legyen az alapértelmezett és akkor a probléma megoldódik.

2017. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4. a menüpontban a hangbeállításnál nincs semmi szóval rokont kérek a segítséghez mert nem megy...
2017. ápr. 14. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!