Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A fejhallgatóm kb.10-15...

A fejhallgatóm kb.10-15 percenként úgy gondolja, hogy feladja, és nem ad ki hangot. Kihúzom, majd bedugom egy másik USB "lyukba" ( nem tudom, hogy mi annak a neve ), és max hangerőn döbörögtet, és újra kezdődik az, amit leírtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
PC-ről van szó.

2017. ápr. 9. 15:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, egy Win 10-ről van szó.
2017. ápr. 9. 15:50
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan az USB-nél hogy energiatakarosság miatt kikapcsol. Hogy pontosan hol lehet ezt állítani nem emlékszem, de kiinduló pontnak jó lesz
2017. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem a beállításokat, sajnos nem találtam semmit. Azért nagyon szépen köszönöm!

Más tippet esetleg tudna valaki adni?(vagy azt, hogy hol tudom ezt az et. módot kikapcsolni)

2017. ápr. 9. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak nem hagyott nyugodni hogy félig segítettem.


[link]


Olvass! :D

2017. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik megjavult, egy újraindítás megoldotta. De nem találtam az USB mappát vagy micsodát, de azért nagyon szépen köszönöm!!

(tegnap ha újraindítottam nem lett jobb, na mindegy)

2017. ápr. 10. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!