Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma vettem egy sapphire rx 470...

Ma vettem egy sapphire rx 470 4gbt felraktam a drivert a hivatalos oldalról és ebbe a problémába ütköztem (lent)?

Figyelt kérdés
szóval a probléma hogy nekem egy 1680x1050es 16:10 es monitorom van de ebbe a felbontásba levágja a monitor szélénél és alul felül kilóg fullhdba meg homályos a kép és villog de illeszkedik néhány játéknál(pl fallout4) nem lehet észrevenni annyira de másnál(csgo) nagyon rossz mi lehet a probléma?

2017. ápr. 1. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagyok sajnos gépközelben, telórol irok, nálam is ez volt a gond anno csak 270x-el. Asztalon jobb klick vga vezérlőjében kellett megkeresni a kijelző beállításokat és "széthúzni" a képet. Csak egyszer kell megcsinálni utána semmi gond. Ha van időd keresgélj
2017. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igenezt megis csináltam "széthúztam" a radeon beállitásov-ben de még mindig vibrál a kép tesóval meg egy másik egyetemistával arra jutottunk hogy a L22W851B monitorom nem birja a hdmit csak 30hertzen és szarul ezért új monitort vennék amit találtunk is ha van más megoldás akkor kipróbálnám
2017. ápr. 1. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
16:9eset vegyél, azzal nem lesz gond
2017. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a monitoron van egy gomb amire az van irva hogy auto akkor azt nyomd meg és a monitor majd beigazítja a képet!!
2017. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!