Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség kérés a Trust GXT25...

Segítség kérés a Trust GXT25 egér kapcsán!? A többi lent.

Figyelt kérdés
Nos történet az, hogy kb 2 hónapja játszok az egérrel, mire az hirtelen megszakad. Mintha kihúztam volna a gépből a kábelt, nem csinált semmit. Ki meg be kellett csatlakoztatnom az USB-t hogy rendbe jöjjön. Aztán egyre gyakrabban jelentkezett a probléma, míg a mai napig már ott tartunk, hogy 2 percenkét megadja magát az egér, és meg kell pöckölnöm párszor hogy visszajöjjön az élet belé, de van amikor már ez se segít, ki meg be kell csatlakoztatni az USB-t, de ez már nagyon irritáló. Néha mérgemben ráütök az egérre, azonban amikor elkezdte ezt csinálni sose esett le vagy vertem rá vagy valami az egérre, szóval nem értem. Esetleg arra tippelek hogy koszos már belül a dolog, mert nem nagyon takarítottam. Remélem ti tudtok segíteni.

2017. márc. 2. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy hibás, rosszul működő egéren hogy tudnánk segíteni ?

Üss rá még nagyobbat, és hátha jó lesz ! :)

2017. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kosztól maximum pontatlan lehetne, ez kábeltörésnek vagy szenzor problémának tűnik, Csak akkor tudnám megmondani, ha szétszedném.
2017. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Trevor. ***** válasza:

Garancia van rá?

Mondjuk nem tudom mit vársz egy ilyen egértől, nem játékra való, a szenzor miatt.

2017. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs rá garancia.
2017. márc. 2. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!