Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a gép új videokártyá...

Nem indul a gép új videokártyával?

Figyelt kérdés

Alaplap: [link]


Videókártya: [link]


Tápegység: [link]


Régi videokártyával elindul, 6 pineket csatlakoztattam rendesen be van rakva de nem akar el indulni az új videokártya csak 1 hosszú és 9 rövid sípolás.(videokártya működik más gépbe!!)



2017. márc. 1. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Tápcsere volt már?
2017. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen
2017. márc. 1. 14:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan jártam.Nálam a hibát az okozta hogy az új kártya nem ment bele tökéletesen a slotba mert kitámasztott a ház a csavarozó fülnél.Látszólag benne volt de mégsem.Ha az alaplapot kivettem és úgy üzemeltem be akkor jó volt ha visszaraktam akkor már nem.Megoldásként az alaplap alá bakokat (gumigyűrű)raktam. Remélem nálad is csak ennyi a gond.
2017. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen elégé nagy a vga és SDD-t is lejjebb kellet miatta raknom mert nem fért el. Most a videokártya számítógépesnél van mivel ő tesztelte egy másik gépbe és ott működik. (holnap akkor érte megyek és megpróbálom amit mondtál)
2017. márc. 1. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

1 long 9 short - BIOS ROM error


Alaplapi rom problémái vannak hivatalos oldal szerint.

2017. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az ellen lehet valamit tenni?
2017. márc. 1. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!