Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ott van a képen látható régi...

Ott van a képen látható régi Windows mappa. Ezeket letörölhetem? , mert együtt kb 60 GB tárhelyet foglalnak?

Figyelt kérdés

Mert együtt kb 60 GB tárhelyet foglalnak tulajdonságok szerint.

[link]



#tárhely #régi windows telepítések
2017. febr. 27. 02:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Arról a 3db mappáról beszélek ami a felkiáltójel mellet vannak.
2017. febr. 27. 02:50
 2/14 anonim ***** válasza:
Fogadj el egy értékes tanácsot: Másold ki egy pendrive-ra, vagy külső vinyóra, azt amire szükséged van (driver, képek, dokumentumok stb), aztán formázd le a Win telepítővel a C-t, töröld a partíciót és hozz létre két újat. Az új C-re telepítsd fel a Windowst, a másikra (D) meg tedd azokat, amiket meg szeretnél tartani. Legközelebbi újratelepítésnél meg csak a C-t kell formáznod és újrahúzni rá a Windowst. A fontos dolgokat célszerű külső adathordozón is tárolni.
2017. febr. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most látom, hogy van másik partíciód. Akkor meg legközelebb, ha újrarakod a rendszert, nyugodtan formázd a C-t és úgy telepítsd a Wint. Persze a fontos dolgokat előbb mentsd le róla. :)
2017. febr. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és ha értenék hozzá nem is kérdeztem volna.A gond az,hogy ami kell az ki van mentve csak éppenséggel meg is töltötte a külső háttértárat. [link]


A C meghajtón meg nincs semmi gyakorlatilag csak az újratelepítések után maradt Windows.old stb mappák amik kitesznek 60 GB-t,úgy hogy belelépve semmit sem találok.

A kérdés tehát még egyszer,hogy ezt a 3 mappát letörölhetem vagy azzal leáll az operációs rendszer?

2017. febr. 27. 03:07
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát jó kérdés, sosem töröltem még le ilyet, igazából nem tudom mi történne. :D Amit mondtam, hogy formázd és húzz rá új Wint a tuti megoldás, úgy nem lesz gond. Kérj meg valakit, aki megtudja neked csinálni. 60 gb azért nem kevés.
2017. febr. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jó rendben,megpróbálok valakit megkérni.
2017. febr. 27. 03:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Én most töröltem pár napja, semmi bajod nem lesz. Az tulajdonképpen egyfajta biztonságimásolat.
2017. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 AntZ ***** válasza:

Írd be futtatásba (windows gomb + R):

cleanmgr.exe

Jelöld ki:

C:

majd rendszerfájlok törlése. Rakj mindenhova pipát, és okézd le, majd fájlok törlése. Sokáig fog futni, de az eddigi frissítéseket, old mappát törölni fogja. Nekem több mint 20 gb helyet szabadított fel.

2017. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ezt nem merem megcsinálni,egyébként a Windows.old mappa törlésének kezdetén leáll a Windows intéző és a Total Commander is.

Pedig 34 GB úgy,hogy belépve tök üres...

2017. febr. 27. 17:42
 10/14 A kérdező kommentje:
Aztán ki tudja;lehet megpróbálom majd becsukom a szemem és összeszorítom a fogaimat :)
2017. febr. 27. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!