Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet a windows-om rossz?...

Lehet a windows-om rossz? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy adott gamer gépem:

Intel core i5 6500 3,2ghz (CM TX3 EVO)

Asus ROG Strix GTX 1060 6gb OC

Kingston 16GB (2x8GB) DDR4 2133MHz

Asus H110M-A

Evga Supernova 550gs 80+ gold

windows 7 ultimate x64

És folyamatosan fps ingadozásom van https://www.youtube.com/watch?v=8HDv-P7YzYU mint ebben a videóban is látható.

azért gyanakodom a windows-ra mert(a höfökök cpu 45fok max /gpu max 65fok szóval melegedés miatt biztos nem) ezelőtt volt egy amd-s gépem ugyan ez a windows volt rárakva mint most erre a gépemre és ott is ingadozott az fps.

Válaszokat tanácsokat előre köszönöm!


2017. febr. 19. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen "ingadozás" természetes, hiszen ahogy változik a játék menete, hol több, hol kevesebb feladata van a gépnek. Azt se mondhatod, hogy nagyon leesne.


Állandó fps-ed akkor lenne, ha mesterségesen korlátozva lenne egy, a mindenkori maximumnál kisebb értékre, pl. 60-ra.

2017. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát 140-ről 50 leesik azt ezért észre veszem, ajánlották hogy rakjam fel a windows 10-et mert a gyereknél megoldotta a problémát. +néztem videókat ( https://www.youtube.com/watch?v=KstJ68hMEDk&t=59s) igaz ez 970 de akkor se megy 100fps alá 1x sem azért nem értem.
2017. febr. 19. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:
A videódban 120-ról esik 80-ra. Úgy, hogy közben videórögzítés is történik.
2017. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
volt az 50-is... az teljesen mind1 hogy videó rögzítés közben ingadozik az fps, videón kívül is ezt csinálja szerintem egy windows 10 megoldja a problémát. azért érdekes lenne ha mind2 gépen (amd,intel) ugyan úgy ingadozik az fps, ugyan arról a windows cd-ről lett feltelepítve mind2 gépre
2017. febr. 19. 12:49
 5/6 AntZ ***** válasza:
Hdd-n van a rendszer és a játék, vagy ssd-n? Mert nekem is voltak hasonló gondjaim hdd-n.
2017. febr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hdd-n van a game is meg a rendszer is

de, fel lesz rakva a windows 10 és akkor ssd-n lesz

2017. febr. 22. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!