Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani számítógépet videórenderelésre?

Figyelt kérdés
Össze tudnátok nekem ajánlani egy számítógépet videórenderelésre? Illetve az is érdekelne, hogy ez mennyiből jön ki. 800 ezer forint a plafon, de ha lehet minnél olcsöbban, mert ha lehet ennyit azért nem szeretnék rászánni.

2017. febr. 17. 03:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De tényleg így van a por sajnos rengeteget tud rontani a teljesítményén pedig annak idején én sem gondoltam volna. Volt egy gép amin tudtuk, hogy sokszorosa a GTA 4 minimális gépigényének így simán mennie kellene rajta, de low grafikán nagyon akadozott. Mivel a gép gazdája elmondta, hogy ez elmúlt 2 évben nem volt kitakarítva így szétszedtük majd összeraktuk a gépet és, amikor elindítottuk közepes grafikai beállításokon 50-60 FPS volt a GTA 4-ben. Ennyit jelent a por sajnos. :(
2017. febr. 20. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!