Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus M5A97 LE R2. 0 alaplapba...

Asus M5A97 LE R2. 0 alaplapba jól fognak menni ezek az alkatrészek?

Figyelt kérdés
AMD FX-6100 vagy FX-6300, Rx460 4gb. Milyen tápot igényel? A válaszokat előre is köszönöm!

2017. febr. 9. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
jó lesz egy corsair cx 430/cmx 450 ,xfx 450 , bq 400, stb.
2017. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem hülyeség AM3+ -ra építeni. Több mint 5 éves platform. Az Intel sokkal jobb ár/érték arányú megoldásokat kínál DDR4 támogatással. És hamarosan itt az AMD AM4 is.
2017. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt ilyenem és tuningra egyáltalán nem alkalmas ezzel ugye elveszted az FX-ek értelmét

+ ráadásként nincs vrm hűtés tehát ha egyszer majd 8xxx es fx et vennél bele akkor egy erősebb játék alatt kb 10 perc után fojtva lesz akár milyen hűtés van rajta :)

vanis pár videó youtubeon utánna lehet nézni ez a lap még lehet a 6300 alatt is megszakad majd

én voltam olyan hülye hogy fx 8370 et raktam bele és hiába volt a procim 40 fokra hűtve 100% on is a lap kb 10 perc után 4ghz ről 1.4ghz re fojtotta amíg vissza nem hűlt a lap

mivel én is frissen vettem a gépet mérgemben mindent felpakoltam hardverapróra olcsóbban és 1 héten belül pár ezer ráfizetéssel intelre váltottam amiről tényleg nem hazugság az hogy játékra fényévekkel jobb ez kiderült és megvilágosodtam :D

ha nem akarsz így járni jobb ha Inteles lapot veszel bele egy i3 at vagy vársz a Zenre

2017. febr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!