Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Headset probléma, sürgős,...

Headset probléma, sürgős, valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés
Ma jött meg a rendelt NATEC GENESIS H12 fejhallgatóm mikrofonnal, és saját hibámból (nem néztem eléggé utána, nem is tudtam, hogy ilyen van), de megdöbbenve vettem tudomásul, hogy nem kettő, hanem csak egy jack csatlakoztatója van. Asztali géphez rendeltem, de fogalmam sincs, így hogyan tudnám egyszerre működésre bírni a fülhallgatót és a mikrofont is. Akinek ilyen fülese van, vagy csak ért hozzá, van erre valamiféle megoldás?

2017. febr. 1. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 holnaptegnapja ***** válasza:

Persze hogy van megoldás.


Nem tudom, hogy lehet-e kapni átalakító adapterkábelt, vagy jack csatlakozó+aljat kombinációt.


Ha keresel egy műszerészt, neki nem kunszt az eredetit két csatlakozós dugaszra preparálni.


Meg lehet úgy is oldani, hogy a fejhallgatón semmilyen beavatkozást nem kell végezni.

(így a garanciáját nem veszti el).


Szerintem több esélyed van egy műszerésszel megcsináltatni ezt a plusz szétosztó kábel darabot.


Egy TV-Rádió szervizben, (vagy hasonló műhelyben) sz.tem, valahol biztos bevállalják.


Esetleg egy ismerős is meg tudja csinálni házilag, ha van képessége az elektronikához.


Forrasztó páka és műszer eszköznek elég hozzá.


Hozzávalók:


1db 3,5-es 4 pólusú jack csatlakozó lengő aljzat.

(ebbe dugod majd a fejhallgatód)

tetszés szerint: 50cm-es árnyékolt sztereo vezeték

2db 3,5-es jack sztereó dugó. (ezeket dugod az asztali gépedbe)

/egyik mic. a másik a line out/

2017. febr. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 holnaptegnapja ***** válasza:

Bocsi, (!) utólag néztem bele # 1 linkjébe.


Pontosan azt küldte Részedre, amit leírtam.

(akkor csak annyi, hogy házilag ezt pénzben fél ár alatt is ki lehet hozni a megtévesztésig gyári küllemre.


Most már mindegy, leírtam :)

2017. febr. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszön szépen a válaszokat.:)
2017. febr. 2. 23:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!