Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy állítsam be az UHD tv-m...

Hogy állítsam be az UHD tv-m monitronak?

Figyelt kérdés

Van egy 108 cm Philips UHD tv-m, ezt használom monitornak is amíg nem jön össze a pénz rendes monitorra.

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan állítsam be, azt hogy a betűk ne legyenek elmosódva. Olvasható, csak látszik, hogy valami nem ok...



#TV #UHD #monitos
2017. jan. 28. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd, hogy jól van-e a HDMI bedugva (már ha azzal használod). Amúgy nem tudom milyen a rendszered, Windowsba asztalra jobb gomb win7 Képernyőfelbontás, win10 Képernyő-beállítások-ra kattolsz (win10-nél utána Speciális megjelenítési beállítások) és ellenőrzöd, hogy a felbontás 3840x2160-as-e.

Ha az akkor nem tudom mi a baj. Talán még az lehet, hogy a videokártyád (már ha abba van dugva) nem támogatja a 4K-t.

2017. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden stimmel, vga egy GTX 970 ami támogatja.
2017. jan. 28. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:

TV-n állíts a kép élességén.

Továbbá az Nvidia vezérlő pultban kell mókolni valahol.

Hogy pontosan hol azt sajna nem tudom mert már fél éve állítottam be nálam a TV-t hogy ne legyen recés vagy elmosódott a betű.

2017. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és még annyi, hogy valamiért villog a kép, lehet hogy a HDMI kábelem nem jó hozzá? Sztem 1.0 v 1.4-es.
2017. jan. 28. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Jaja a HDMI kábelnél lehet a bibi. Amúgy hol sikerült megoldani? A villódzásra visszatérve lehet, hogy az energy saving (vagy vmilyen energia takarékos mód) miatt van. Meg mint ahogy a koléga is írta a "navcsillámkának" a "vezi" pultjában lehet valahol :D :D :D. Ez picit *****. ;)

2017. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!