Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használtam a Win7 USD/DVD...

Használtam a Win7 USD/DVD Download Tool-t egy 64GB-os pendrive segítségével, miért csökkent le a felére a kapacitása?

Figyelt kérdés

Bedugtam a pendrive-ot, elkezdődőtt az írás, majd amikor a telepítés befejeztével ismét bedugtam, hogy töröljem róla a dolgokat, már csak 32GB-t látott a rendszer.


Ez mitől történhetett??

Nincs valami jó mélyformázós program, ami visszaállítja az eredeti állapotára?


Kérlek segítsetek, elég fontos lenne.

Előre is köszönöm!


2017. jan. 28. 18:12
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
100%
Egy sima Windows lemezkezelő is elég, amivel törlöd a jelenlegi partíciót, majd újat hozol létre.
2017. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Donald J. Trump ***** válasza:
Azért lehet, mert FAT32-re van formázva, bár elvileg ez a program NTFS-re kéne, hogy rakja a partíciót, kicsit fura. Ha telepítés után törlöd róla a mostanit lemezkezelőben és újat hozol létre NTFS-ként ugyanúgy 64 lesz.
2017. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt használd: SDFormatter
2017. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már ráeresztetttem egy HDD Low Level Format Tool-t, meglátjuk mi lesz, azért köszönöm mindenkinek
2017. jan. 28. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:
ok.Ha nem sikerül akkor probáld a SDFormatter-el.Két opciot kell bekapcsolni formázás előtt.Sok helyet visszanyersz ezzel a programmal.Option-Format tipe:FULL(overWrite)és Format size adjusment:ON
2017. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sikerült, megoldotta a program
2017. jan. 28. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!