Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy uj videókártyát....

Vettem egy uj videókártyát. Amióta beszereltem a számitógépet amikor nap elején beszeretném kapcsolni akkor elindul a gép de csak zug és semmi kép se hang. Viszon mikor ujra elinditom ezután minden mőködik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2017. jan. 24. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A ramokat nézd meg jók-e egyáltalán a laphoz 110%-ra!! Nekem uez volt a bajom.
2017. jan. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

videó kártyáról van szó nem ramokról . Elsőnek is az előtte lévő kártya drivereit le törölted ?

Milyen videó kártyáról van szó ?

Tápegységed pontos típusa ?

2017. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tápegység pontos neve?

videokártya pontos neve?


Nálam pl ugyan ez van,drága gigabyte gtx 970 nem bírja a 2 fullHD monitort, vagy elindul elsőre vagy nem. Ha elindul akkor szép és jó, ha nem, akkor addig kell újra indítgatni amíg felpörög és elindul. Először tápra gondoltam, de corsair hx 650-nel a gépházban már csak-csak mennie kéne.

2017. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A videókártya egy AMD asus rx 460 2gb

tápom egy 600 wattos akyga (AK-B1-600)

2017. jan. 25. 08:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Táp nem világbajnok de rx 460 szinte semmit nem fogyaszt.


Hány monitorod van? Mert ahogy írtam amíg nekem 2 kisebb felbontású monitorom volt, elindult simán 2 fullHD monitornál már kérdéses mikor óhajt beindulni.

2017. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1 21 colos technika tv-m van amit csak pc-re használok

Csak ez az egy.

2017. jan. 25. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!