Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a gépet mivel lehetne...

Ezt a gépet mivel lehetne felerősíteni?

Figyelt kérdés

Elég rossz gép

Alaplap: ASUS p5g441t-m lx - kevés rammal kompatibilis.

proci intel core 2 quad q8300

ram: 2x 4gb 1333mhz

vidi kari: asus hd eah5450



Nem akarok olyan sokat rászánni, ssd-t raktam bele, attól javult egy picit. Lolt viszi 50-60 Fps-el, Ramot akartam cserélni, de szegeden készleten 2*4 gbosat csak rosszat találtam, ami nem kompatibilis vele


vidi kártya és processzor érdekelne, de nincs miből költeni rá, ezért szeretnék ötleteket, h mivel fejleszthetném életképessé

mondjuk 20 ezerből

30ból

40-ből

50ből. alaplap kompatibilitás kérdéses :/



#fejlesztés #életképessé
2017. jan. 23. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó ez. Adj neki egy értelmes GPU-t és kész.
2017. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól látom csak 8GB 1333-as RAM-ot támogat, és már most is 2x4 van benne, akkor azt hogy gondoltad fejleszteni?
2017. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hopsz elírtam :D 2x2 van benne ramból, mert 8-ra akartam bővíteni, de kevés mindennel kompatibilis és amit vettem elsőnek véletlen 1600 mhz-st nem volt jó, vissza vittem 1333-asra cseréltem asszem és azt a típust se támogatta, szóval kb 5-6 fajta ramot támogatott akkor 2,5 éve és így buktam 20k-t és oda adtam havernak baráti áron. A rammal eddig nem volt probléma sose, mert nem szoktam chromet használni játék/photoshop és semmi közbe így mindig gyors volt a reakció idő.


Milyen jó GPU lenne jó neki?

2017. jan. 23. 23:18
 4/4 anonim ***** válasza:
18 ezer körül hd 7790 sokat dobna rajta, csak a tápod bírja.
2017. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!