Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A jelenlegi gépembe lévő...

A jelenlegi gépembe lévő dolgokat feltudnám használni egy Inteles 1150 foglalatú gépbe?

Figyelt kérdés

A10 7850K proci

4x2GB HyperX GENESIS 1600mhz CL9

RX 470 4GB VGA

120GB Kingston SSD

600W fsp tápegység


És azon gondolkodok hogy esetleg a procin kívül tudnék teljesítmény növekedésre számítani ha a fent említett alkatrészeket egy inteles gépbe pakolnám. Megköszönném ha ajánlanátok egy alaplapot és egy megfizethető processzort.


2017. jan. 20. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:

1150? A videókártya menthető az ssd-vel és a táppal.

A RAM-ban nem vagyok biztos, mert tudtommal vannak olyanok is amik csak AMD lapba jók. (Ezt majd más megírja)


Processzornak, szerintem egy i5-4460 (és attól felfele) megteszi. Illik is a GPU-hoz. (Procikat használtan érdemes venni, mert nem nagyon tudnak elromolni szóval.. pénzt spórolsz.)

2017. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A ram is jó lesz, nem szokásuk a válogatás.

Alaplapnak egy ASUS H81M-K szerintem bőven kiszolgálja az igényeidet, illetve az előttem szóló processzor ajánlása is illik a tervezett igénybevételeknek.

2017. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!