Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennél jobb konfigot össze...

Fulár kérdése:

Ennél jobb konfigot össze lehet hozni ennyi pénzből?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy már unjátok hiszen Dunát lehet rekeszteni az ilyen jellegű kérdésekkel de sajnos nem vagyok túl hozzáértő és nem boldogulok.Március elején lesz aktuális a gépvásárlás(nem nekem.Az asszonynak).Tudom,hogy sokan ellenzik az előre összeállított konfigok vásárlását.Itt egy"referencia"gép amit kinéztünk.

[link]

Sokan szidják őket de én már vásároltam náluk és nem volt semmi gondom.(vagy csak szerencsém volt)Tehát a keret 160 ezer forint.Próbáltam a Pxc gépösszerakó menüpontjában összerakni cuccot de ha tök ugyanezeket az alkatrészeket válogatom össze még akkor is többe jönne ki.Ebből a keretből ki lehetne hozni jobbat?Természetesen a lehető legtöbb Fps elérése lenne a cél de mindennek benne kellene lennie.(8 giga Ram.Cd-Dvd író.Táp-ház,videókártya stb)

Nagyon szépen köszönöm az esetleges segítséget!


2017. jan. 16. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha márciusban veszel, akkor várj.

Február végén kijönnek az új ryzen cpu-k. Amik lehet nagyon fontosak lesznek. Bár Magyarországra kb április végére lesznek itt, akkor teljesen.

Nagyon felfogják kavarni a piacot.

A cpu pedig a gép legfontosabb alkatrésze.


Írd ki ezt a kérdést február vége felé, mert már addigra is fel fog borulni totál minden.

Neked ez azt jelenti, hogy addigra lehet hogy 40% erősebb gépet raksz ki ugyanabból a pénzből, mint most.

2017. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Tökéletesen logikusak az érveid de sajnos most erre nem tudok és nem is akarok várni.Tehát ha van valakinek ötlete továbbra is várom a válaszokat,hogy 160 ezer forintból lehet e a fentinél jobb gépet összerakni.Köszönöm!
2017. jan. 17. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!