Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem jelenik meg a hangkártya...

Nem jelenik meg a hangkártya az eszközkezelőben, és nem látja a gép sem, mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Acer aspire v 17 nitro vn7-792g típusú laptop.

win 7-et telepítettem rá, minden más driver tökéletesen működik. BIOS-ban sajnos nincs semmi elérhető menüpont a hangkártyához. Sok drivert kipróbáltam, de nincs mihez telepítse. Hogy tudnám neki megmutatni, hogy van hangkártyája is? :D


2017. jan. 13. 23:42
 1/4 A kérdező kommentje:

ami azt illeti van egy hardver amit nem tudtam felrakni, de nem is tudom mi az, de hangkártyaként nem lehet azonosítani.

PCI\VEN_8086&DEV_A170&SUBSYS_103B1025&REV_31

2017. jan. 13. 23:45
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

A legtöbb ma gyártott laptop már nem kompatibilis teljesen a Windows 7-el, egy részére fel sem lehet telepíteni.

Telepíts Windows 10-et, és a gyártó oldaláról letöltött driverrel lesz hang a gépen.

2017. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért telepítettem win 7et, mert a programokatált munkámhoz használt programok nem futnak a 10esen. Ráadásul nekem se tetszik...
2017. jan. 14. 10:24
 4/4 CspCsj ***** válasza:

Más is keresett, de nem talált:

[link]

[link]


Itt írta valaki, hogy az USB audio driver-rel nála működik:

[link]

Start menün jobbegérgomb > Eszközkezelő > Ismeretlen eszközön jobbegérgomb > Illesztőprogram frissítése > Illesztőprogramok keresése a számítógépen > Választás a számítógépen található illesztőprogram listából > vedd ki a pipát a Kompatibilis hardvereszközök megjelenítésénél > lista elején: (Általános USB audio) > USB audioeszköz > Tovább...

2017. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!