Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kolink 400W kl-400 jó tápegység?

Dandé Attila kérdése:

Kolink 400W kl-400 jó tápegység?

Figyelt kérdés
láttam a radium pc oldalán,hogy gtx 1050 et i3-6100 at meg 8 gb ramot hajt. Vagyis olyan pc- be van beszerelve.. én nekem ennél azért gyengébb pc kerülne össze állításra..csak valakinek lenne tapasztalata esetleg?
2017. jan. 10. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

nem.

Kolink egy névtelen semmire se való táp, mint a Keep out, Chieftec smart széria meg társai.

A probléma ott van vele, hogy csak papíron vannak rajta a védelmek, mint túláram, túlfeszültség, alulfeszültség stb. Az olcsó táp kategória 12 ezer körül indul egy fsp hexa+ 400 wattal.

2017. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
A kolink annyira nem gyárt megbízható tápokat, nem is ajánlják őket! Konkrétan ez a típus nem tűnik különösen rossznak!
2017. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Be Quiet System Power 8 400W, ez kell neked, ez a belépő szint, minőségi és megbízható.
2017. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem,egy hulladék.

Ebbe a konfigba:

XFX TS 450(LEC)

Chieftec Force(CPS-400S)

Enermax Maxpro 400W

Be Quiet!System Power 8

FSP APN

Ezt a hajt kifejezést meg hanyagoljuk...

2017. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!