Ez a teljesítmény a jövőbe vinni fogja a számítógépes játékokat?
Figyelt kérdés
[link] ez a processzorom adatai. Van 160gb-os vinyó 2gb ram és mot lesz egy gtx 280-as videokártyám. És windows-7-em van. Alaplap Gygabyte es 3g, 460w tápegység2010. máj. 4. 21:06
2/4 anonim válasza:
már most sem fullgraf nem sok inkább gtx 480 at vegyél meg valami jobb procit(ha nem veszel ez is birja 1 darabig) meg még 2 giga memóriát(RAM) win7 alapból 1 vagy 2 gigát használ a bittől füg 32bit 1 giga memót emész 64 bit 2 gigát(Tapasztalat)
tehát ehhez a konfighoz jobban illik a win XP és úgy játtsz de nem fogsz tudni sokáig sajnos(johet a lefele mutató kézecske mert rájössz hogy nem bírsz sokáig kockulni de nekem 1 magos 3 ezren pörgő procim van meg asszem vidikarim nincs is 1 giga memom és jól megvagyok a neten vele :))
4/4 anonim válasza:
Ha lecseréled a procit nem fogsz számottevő gyorsulást látni. Szerintem felesleges. Komplett architektúra csere érné meg. De hidd el el leszel ezzel egy darabig.
Gtx 480 drága, lassú, marhasokat fogyaszt.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!