Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Azonnal kell tápot cserélnem...

Azonnal kell tápot cserélnem vagy még várhatok vele?

Figyelt kérdés

Rakattam össze számítógépet és ezt a tápot kaptam hozzá:

[link]

(nem a pcx-től vettem a gépet)

Lényeg az hogy vadonatúj táp és most nem lenne rá pénzem hogy lecseréljem azonnal hanem kb. 4 hónap múlva lenne ahogy tudok egy kicsit dolgozni.(diák vagyok így nehezen tudom megoldani)

Tehát addig használhatnám ezt a tápot vagy egyáltalán nem?

Gépem:

Alaplap: Asus B150M-A M.2

Proci: I5-6600

VGA: RX 460 4GB

RAM 8GB



2017. jan. 2. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a hálózat stabilitásától függ, ha komoly a feszültségingadozás és gyakori az áramszünet, akkor feltétlenül, egyébként pedig viszonylag alacsony a gép fogyasztása, ezért alacsonyabb a kockázat, de tény és való, hogy ez egy veszélyes tápegység.
2017. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Egyébként nagyon stabil a hálózat nagyon ritka az áramszünet és mivel időm nagy részében suliba vagyok így kb. naponta 2 órát megy a gép.

2017. jan. 2. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:

annyit mondanék hogy a tápegység tönkremenetele úgy hogy megszalad a feszültség javarészt a korosabb számítógépekre igaz, a tápban a kondenzátorok kiszáradnak, és szépen idővel olyan problémát okoznak amitől megszalad a feszültség..

Ez uj gépnél hanyagolható, sőt kicsit felfujt ügy, az első pár évben szinte esélytelen hogy bajt okozzon

2017. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ezzel megnyugtattál. :)
2017. jan. 2. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy bajt biztos nem fog okozni eleinte,de egy ilyen értékes PC-t nem kockáztatnék,én egyből vennék bele egy olcsó de minőségi tápot akár csak ideiglenesen is.
2017. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!