Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép vásárlás előtt állom és...

Gép vásárlás előtt állom és már egy ideje szemezgetek egy komplett konfigurációval, csak mivel nem igazán vagyok jártas ebben és játékra kellene, így nem tudom, hogy a mai nevekkel megbirkózna e?

Figyelt kérdés

Itt a konfig: Intel Core i3-6100 3,7 Ghz

- nVidia GTX 1050Ti 4GB GDDR5

- Avexir Core 8GB 2400Mhz DDR4 RAM

- Windows 10 Home HUN x64

Ez játékra jó lenne?



2017. jan. 1. 06:26
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Alkalmas, de előre összerakott gépet nem érdemes venni. Túlárazottak, aránytalanok, és kerülhet bele 1-2 gagyibb alkatrész is pl. táp.

Inkább alkatrészekből építs egyet, ha nem értesz hozzá kérj szerelés, pl ipon.hu -ról megrendelt konfigokat 1900 Ft -ért összeszerelik.

2017. jan. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg, mivel a legfontosabb dolog, a tápegység típusa nem beleírva, általában gagyi tápegységet raknak bele
2017. jan. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tápegység megoldható, mivel általában van lehetőség alkatrészcserével kérni. Szóval telefonon felhívod őket, és megmondod, hogy más táppal kéred.
2017. jan. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MGéza ***** válasza:
Mi van, mindenki hirdetés alapján akar gépet venni? Nem csak a radium tud ám előre összerakni neked konfigot, elhiheted. Az olcsó konfigjaikba rakott Kolink táp miatt kicsit sem ajánlanám, hogy tőlük vásárolj, bár ránézésre nem rossz és jó árban is van. Vagy azt hiszed, azért mert sokat reklámozzák magukat már értenek is hozzá?
2017. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igen igaz én is hírdetés alapján találtam meg a radiumot és hát mivel egész jó árakat láttam így gondoltam itt veszem meg készen a gépet, de így ezek után inkább magam rakom össze,és így nem érhet meglepetés.
2017. jan. 1. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!