Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenne bottleneck egy athlon...

Lenne bottleneck egy athlon x4 845 + gtx 1050 ti komboval?

Figyelt kérdés

ha igen akkor kb mennyi?


1600x900 felbontasban jatszanek a jatekokkal.


2016. dec. 30. 12:55
1 2
 1/17 MGéza ***** válasza:
Egy pici igen cpu igényes játékoknál, de nem lenne vészes, simán összeillenek.
2016. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Tobbiek velemenyet is varom
2016. dec. 30. 15:10
 3/17 anonim ***** válasza:
nem illenek össze egyáltalán. Egy ilyen kártya mellé minimum i3 6100 -es proci kellene vagy egy 4.5 ghz-re tuningolt fx 6300. Cpu intenzív játékoknál a videó kártya teljesítményének a felét sem fogod látni de ha meg veszed legalább meg lesz a kártya aztán gyűjthetsz közbe pénzt a többi alkatrészre.
2016. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2 eltero velemeny, na most melyik igaz? :D
2016. dec. 30. 18:33
 5/17 MGéza ***** válasza:
Na, úgy látom géphez jutott így estére az AMD nem való semmire kommandó is :)
2016. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Inkabb az #1 valaszolonak hiszek, utana olvastam es angol oldalakon is az van hogy nincs sok bottleneck es szinte tokeletes kombo.
2016. dec. 30. 19:47
 7/17 anonim ***** válasza:

"Egy ilyen kártya mellé minimum i3 6100 -es proci kellene vagy egy 4.5 ghz-re tuningolt fx 6300."


nem pártoltam semmihez sem csak reális tényeket írtam le ahogy nem vonatkoztattam el sem intel sem amd felé ,csupán le írtam hogy manapság mi az a követelmény amivel minden játék el van . Tehát akkor nem tudom milyen intelségről beszélsz.


A kártyát jó ha meg veszed mert arra már nem lesz gondod és mindenképpen fogsz teljesítmény növekedést kapni/érzékelni , azon kívül van rengeteg játék ami gpu intenzív így a procid nem lesz hátrányban .

2016. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Inkabb az #1 valaszolonak hiszek, utana olvastam es angol oldalakon is az van hogy nincs sok bottleneck es szinte tokeletes kombo."


te agyament vagy ! gyakorold a szöveg értelmezést ! Nem írtam hogy ne vedd meg a kártyát . Sőt javasoltam . Amúgy youtobon nézhetsz videókat.

2016. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
lol most nézem hogy ez egy fm2 + -os proci :D Azt hittem még az am2 -es korszakból való de persze nem változtat a dolgokon .
2016. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 MGéza ***** válasza:
#3+összes többi hozzászólásodban válaszoló: kicsit túlmisztifikálod az Intelt, na meg a proci jelentőségét, főleg nagy felbontáson. Az igazság az ezzel szemben, hogy minél feljebb veszed a felbontást, annál több munkát adsz a gpu-nak és annál inkább az lesz limitáló tényező. Egyébként meg nagyjából azt írtad amit én, csak épp abban nincs igazad hogy attól mert valami AMD, már rögtön ki is kell hajítani... Meg ezt a vegyél skylaket más eszed se jussont se.
2016. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!