Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozhatja, hogy ilyet...

Mi okozhatja, hogy ilyet nyomtat a nyomtatóm (LINK)?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Az egyik magas a másik vázlat minőség. Mintha túltolná a papírt, nem? Az összes létező elérhető kisgörgőt megtapogattam alkoholos fültisztítóval. Minden létező karbantartó műveletet amit kínál a menüje megcsináltam többször is.


Ami még furcsa, hogy olyan hibaüzeneteket küld, hogy nem jó méretű papírt tettem bele. Ami nem igaz, A4-es a lap is és minden így is van beállítva.


Tintasugaras Canon MG3550, gyári patronokkal, most vettem bele.



2016. dec. 21. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:

papírlapból vannak különböző vastagságok.

A legolcsóbb A4-es lapok vastagsága a szabvány alatt van, ami miatt nem tudja rendesen görgetni, mert nem érzékeli normálisan, annyira vékony. Szoktak ajánlani papír gyártót meg pontos típust is a nyomtatókhoz, egy olyan csomaggal is meg kéne nézni.


A másik a görgők kopása, illetve a mozgó fej kopása/ragadása, de ezt csak szervizben tudják megmondani.


Első sorban vegyél egy jobb minőségű A4 papírcsomagot és nézd meg azzal. Ha úgy megjavul, akkor nem való neki a most használt lapfajta.

2016. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot, venni fogok jobb lapot, megpróbálom hátha. Most ilyen van

[link] és igazából eddig ezzel sem produkált ilyen hibákat.


Szervízbe nem hiszem hogy viszem, ha nem válik ez be kuka, 19.000 volt a nyomtató biztosan kábé ugyanennyiért javítanák :(

2016. dec. 21. 13:42
 3/10 anonim ***** válasza:
A második kép fura nekem. Több színből rakja össze a feketét?
2016. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, hogy csak a fekete patront használhatja, a színeset nem, de ugyanígy nyomtat akkor is.
2016. dec. 21. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyes nyomtatóknál, a telepített programban van lehetőség különböző karbantartási feladatokat elvégezni. Nyomtató fej, vagy patron igazitás, fúvóka tisztítás, ilyesmi.

Én ott nézelődnék !

2016. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, nem olvastam végig. Sorry. :)
2016. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen azokat sokszor megcsináltam.

Érdekes viszont, hogy az ellenőrző minták mind szépek, azokat nem így nyomtatja.

2016. dec. 21. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:
(Megkockáztatom, hogy a második képen lévő papírt többször fűzted be a nyomatóba. Másként nem tudom elképzelni, hogy azt hogy csinálta a masina.)
2016. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első meg azért érdekes, mert akkor csinálna ilyet, ha túl gyorsan jönne a papír, nem pedig ha csúsznak a görgők. Ha csúszik, akkor inkább egybecsúsznának, összenyomódnának a sorok.

De kérek szépen a többiektől egy megerősítést, hogy jól gondolom-e. :)

2016. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek abban, hogy nekem is úgy tűnik túl löki a papírt, még nyomtatja az adott sort, de már lentebb nyomja a papírt. Nem fűztem be többször, ez egy sima egyszeri nyomtatás eredménye, csak ez magas minőségre állítva nyomtatódott. Az első link pedig vázlat minőség, ennyi a különbség.
2016. dec. 21. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!