Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok filmeket...

Miért nem tudok filmeket másolni micro sd kártyára?

Figyelt kérdés
Vettem egy 8Gb-os micro sdhc memóriakártyát, amit behelyeztem egy kártyaolvasóba. Csatlakoztattam a pc-hez. Feltelepült a driver, látszólag minden oké. De nem tudok rá filmeket áthelyezni, másolni. A képekkel semmi gond. A másolást mindig megszakítja, hogy "fájl nem másolható adathiba crc" Egyébként a tervem az lett volna, hogy hd filmeket másolok a kártyára és megnézem telefonon.

2016. dec. 19. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 4 GiB-nál nagyobb fájlokat szeretnél felmásolni, arra a FAT32 nem jó. Vagy formázd NTFS-re vagy exFAT-ra.
2016. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos, próbálgattam a kártyát, de egyenlőre sd filmet se tudok másolni. Ugyanaz a hiba. Egy 400 Mb-os filmnél is megszeked a másolás
2016. dec. 19. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor is formázd #1-ben írtakra, aztán próbáld újra.
2016. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugyanaz, semmi változás
2016. dec. 19. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Van más eszközöd, amibe berakva tudod tesztelni, hogy tárol-e normálisan nagy méretű adatot? Teló?
2016. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Néztem. Egy 1.25 Gb-os filmmel próbálkoztam és tárolja. A crc hibánál mindig a harvert szokták okolni, pedig ez biztos, hogy jó.
2016. dec. 19. 17:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Telóra tettem filmet usb kábellel, majd a filmet áthelyeztem sd-re.
2016. dec. 19. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!