Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan érhetem el hogy maximál...

Hogyan érhetem el hogy maximális fordulatszámon menjen egy állítható fordulatszámos ventilátor?

Figyelt kérdés
Üdv. Van nekem egy: Adda model ad0912ux-a7bgl nevű pc coolerem. Van rajta 1 fekete, 1 sárga, 1 kék, és 1 zöld vezeték. Ugye ha bedugom a gépbe, a fordulatát magának szabályozza, ami 600Rpm körül mozog, de nekem a tervem az lenne hogy maximális rpm-en pörögjön, mindig, sajnos a bios-ba nem lehet beállítani, ezért hát tudtommal a kék vezeték szabályozza a fordulatot, ha kikötöm, és rá dugom a gépre, egyáltalán fog forogni a ventilátor, vagy meg se moccan? Ha nem moccan meg, akkor a kék vezetéket össze kell kötnöm a sárgával, hogy maximális fordulatot pörögjön? Válaszokat előre is köszönöm!

2016. dec. 19. 14:39
 1/2 Gábor_79 ***** válasza:
Általában minden újabb lapon van egy PWR jelzésű tüskesor ventilátoroknak. Az állandó maximális fordulattal üzemeltetné az eszközt.
2016. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megoldottam. Köszi :)
2016. dec. 19. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!