Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplap legyen egy...

Tivadar89 kérdése:

Milyen alaplap legyen egy fx6300 procihoz?

Figyelt kérdés
Egy nem drága alaplapot szeretnék egy amd fx6300 procihoz. de késöbb majd egy fx8300 kerülne bele. Gigabyte alaplapra gondoltam. mit javasolnának nekem?? esetleg még asrock jöhet szóba. ddr3-as rambol jó választás a kingstone hyper x fury?? nem gamer gép lessz!!
2016. dec. 17. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvan már a proci?Amúgy asus m5a97 r2.0 ha meg lehet kapni.
2016. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még nem vettem meg a procit. de nem nagyon akarok asust.
2016. dec. 18. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne is vedd meg mert egy idejét múlt processzor ami alá kell egy drágább alaplap,normális hűtő meg egy megbízható táp.Egy i3-al jobban jársz.
2016. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem veszek intel procit

nagyon drágák ahoz képest amit tudnak

2016. dec. 18. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Ember hidd már el hogy jobban jársz szinte minden téren.Sokkal drágábban jönnél ki de ezt fentebb is leírtam.Ha nekem nem hiszel nézz utána vagy vedd meg de akkor ne csinálkozz ha később nem tudod fejleszteni a géped....
2016. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!