Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egér 35 ezer forintig fps...

Egér 35 ezer forintig fps gamingre?

Figyelt kérdés
Olyat keresek ami nagy dpi van benne,és jó érzékelője van, én Steelseries rival 700 ra gondoltam, tapasztalat?

2016. dec. 16. 20:20
 1/7 Camorri ***** válasza:

Én is azt fogom venni. Most egy másik Steel Series-es egerem van, és kegyetlen jó! Nagyon szeretem, csak mivel ez fehér, meg már nagyon régi, eléggé koszos, és már a gombok sem bírják úgy.


Rival700-asom még nem volt, de nincs olyan élő ember aki le tudna engem beszélni róla!

2016. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A dpi semmit sem jelent, nem attól lesz jó az egér.

Nekem is volt egy 700-asom, de őszintén szólva nem éri meg az árkülönbözetet a 300-hoz vagy az 500-hoz képest.

2016. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a rival 100 meg a 300 az búgos .. rival 700 nál még tapasztaltad ? Mert azt mondják mindegyik rival az.
2016. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Ha elárulod, mit jelent a "búgos", válaszolok.
2016. dec. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=LJbciqlcRfw


Spinbot Bug- ként emlegetik és a kommentelők nagy része ugyan ezt tapasztalja . Lehetséges valami szenzor vagy frim ware hibából adódik nagy rántás esetén?

2016. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Fura. Kb 1 honapja van meg a rival 300-am, naponta használom, de ilyet még nem tapasztaltam.

Kérdező neked is a rival 300at ajánlom, esetleg még a logitech g502-t megnézheted. Hameg nem kell a sok gomb de nagyon jó minőségű egeret akarsz (aka csgo egér) akkor a zowie egereket ajánlom.

2016. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lassan én is szeretnék egeret venni , de a tenyeres fogású is kézre áll meg a lapos egerek is . A lapos egér előnye szerintem low dpi esetné lehet előny 400-500 között cica fogásba könnyebben lehet ide oda pakolgatni a kicsikét .
2016. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!