Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom alkalmazni a...

PrimePro04 kérdése:

Hogyan tudom alkalmazni a format c:-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Multkoriban próbáltam anyum gépén alkalmazni a format c:-t (mivel tele van vírussal) Be írtam a volume label kódot is de valamiért ez az üzenet fogad amikor okézom hogy mehet a format. "Format cannot run because the volume is use by another process. Format may run if this volume is dismounted first. Would you like to force a dismount on this volume?" Mikor okézom ezt (az Y gombbal) valamiért nem engedi mivel még mindig használat alatt van a volume. Mi lehet a gond?

#Windows #format c:
2016. dec. 16. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Futó rendszer nem képes önmagát leformázni, ez nem fog menni. El kell érned hogy ne induljon el a rendszer, és akkor formázható az a partíció amin fut. Ezt megcsinálhatod úgy, hogy egy telepítőlemezről bootolsz, és onnan adod ki a formázás parancsát vagy választod az opciót.
2016. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ezt már eleve feltelepítve vettük tehát nincs lemez :/ nem tudjátok enélkül hogy oldható ez meg?
2016. dec. 16. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs telepítő lemezed, akkor inkább ne formázd le, mert nem fog bejönni utána a facebook!
2016. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem adtak hozzá lemezt, az nem gond. Le tudod tölteni a microsoft.com -ról simán. Aktiváláskor pedig már tudni fogja, hogy egyszer aktiválták a gépeden, ezért az a lépés ki is marad.


DE MÉG MIELŐTT NEKIESNÉL ÉS LEGYALULNÁD A RENDSZEREDET:

Az előtelepített gépeknél szokott lenni recovery. Az ugyanaz, mint telefonoknál a gyári állapot visszaállítása. Első körben én azzal próbálkoznék a helyedben.

2016. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!