Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Line6 UX1 latency nálatok...

Gipsz Jakab24 kérdése:

Line6 UX1 latency nálatok mennyi? Hogyan csökkentsem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kiváncsi lennék, hogy aki ilyen külső hangkártyát használ annál mennyi a latency. Nálam normál esetben most 14,8ms. Szerintem ez nem valami bíztató érték és érzékelek némi csúszást. Ha csökkentem a buffer méretét mondjuk 128-ra akkor le tudom nyomni 6ms-ra. Most 512-n van. Nos mivel kezdő vagyok nem tudom, hogy ez nem fog-e a hangminőség rovására menni. Jó ez így vagy van más megoldás is? Azok a driverek vannak fent amiket magának felrakott. Mással nem is működik úgyhogy annak jónak kell lennie.

64bites Win8-at használok 4gb ddr3 és Pentium G3460 3,5GHz-es proci van.



2016. dec. 9. 19:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy az input latency 14.Az output a duplája.Gondolom az a mérvadó.
2016. dec. 9. 19:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallgasd ahogy allitod a latencyt, keresd meg amikor mar hallhato a kulonbseg,(pattogni fog), es annal vedd kicsit feljebb.
2016. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké.Meg fogom próbálni csak most bundozáson van a gitárom.Remélem jó lesz.Köszi a választ.
2016. dec. 10. 07:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!