Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikrofon - Fejhallgató megcser...

Kecskebéka111 kérdése:

Mikrofon - Fejhallgató megcserélődött?

Figyelt kérdés

A kérdést nem is igazán tudom, hogy hogyan tegyem fel, az a lényeg, hogy van egy mikrofonos fejhallgató, és azt használom, akkor elég fura dolgok történnek, mi okozhatja ezeket?

Pl: Valakivel beszélek, jó a hang, viszont ha én beszélek nem hallanak, de amit ők mondanak mondjuk Skypeon, azt ők visszahallják, de engem nem hallanak, csak magukat.

Hiába dugdosom akármelyik jack bemenetbe, nem jó, se az előlapiba, se a hátsóba. Realtek Audio progit próbáltam, de azzal sem működik..

Tehát engem nem hallanak, de magukat igen. Ez miért van??

Valakinek valami okos ötlet?

Bocsánat ha sokszor volt szóismétlés, de nehéz erről beszélni, mert nem igazán tudom, hogy mi történt vele..



2016. dec. 6. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem akkor egyszerűen nem működik a mikrofon a fejhallgatódon.

Milyen fejhallgatód van? (1 vagy 2 jack kimenet?)

Gép látja egyáltalán, hogy van mikrofon?

2016. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Steel series Siberia v2 és 2 jackes és nem igazán látja.

Viszont azt nem tudom, hogy az miért van, hogy vissza hallják magukat az emberek tőlem, ha nem jó a mikrofon..

2016. dec. 6. 20:44
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsi nem v2, hanem steelseries siberia 200, de 2 jackes
2016. dec. 6. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!