Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Konfig összeállítás 250-260eft...

Konfig összeállítás 250-260eft körül? Teljesen a 0-ról! Legfőképp játékra lenne használva (FHD) 1-2 évig biztosan nem szeretnék bővíteni.

Figyelt kérdés

Eddigi elképzelésem:

MSI B150M MORTAR alaplap

Intel Core i5-6500

Kingston 2x4GB DDR4 2133MHz HyperX Savage HX421C13SBK2/8 memória

Gigabyte GTX1060 3GB GDDR5 GV-N1060WF2OC-3GD

vagy

MSI RX470 GAMING X 4G videokártya

Kingston 120GB HyperX Fury SHFS37A/120G SSD meghajtó (rendszernek)

Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX

Be quiet! Pure Power 9 400W CM BN266

Zalman Z9 NEO fekete számítógép ház

Esetleg mi az amit kicserélnétek, ami esetleg aránytalan stb...

mint mindenki a legjobb ár/érték arányra törekedve próbáltam magamnak összerakni

Válaszokat előre is Köszönöm!!!



2016. dec. 5. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyire sürgős? 8 nap, és bemutatják az új amd procikat, aztán márciusban érkeznek elvileg az olcsóbb darabok is - nyilván még nem tudjuk, hogy milyenek lesznek, de én már nem kapkodnék, legfeljebb 20 ezer alatt érdemes most procit venni szvsz, az a szegmens nem sokat fog változni a hírek alapján.


Én ssd ből nagyobbat vennék, ha nincs rá keret akkor megvenném később, a többi teljesen rendben van.

2016. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Várni tudok még. Valamiért intel párti vagyok (mindig az volt) Szerintem január elején lesz esedékes a vétel. Reménykedem, hogy esnek picivel az árak akkor.
2016. dec. 5. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól sikerülnek akkor is érdemes várni rájuk ha intelt veszel, ha hozza a várt teljesítményt a pletykált árakon akkor az intel áraknak nagyon durván meg kell zuhanniuk(januárban viszont ez még elég valószínűtlen, akkor csak az i7 eket célozzák, a legolcsóbb modell is 110-130k forint körül lesz a hírek szerint, nem sok vizet zavar majd az 50-70 ezres szegmensben).

A legolcsóbb summit ridge is 4 mag 8 threaddel jön elvileg, 150 dolláros áron(áfával jelenlegi i5 6400 körüli árra lehet számítani itthon), nyilván rengeteg múlik az órajeleken, és a tuningpotenciálon, de van rá esély, hogy i7 6700 szintet hoz. Szóval tényleg érdemes várni, nyilván semmi sem biztos egyelőre, de procit nem fél évre vesz az ember, ezen a pár hónapon(hacsak nem füstölt el a géped, vagy bármi egyéb ok miatt kell most azonnal vásárolnod) már nem múlik semmi.

2016. dec. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!