Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a tapegyseg jo ehez a...

Eron660 kérdése:

Ez a tapegyseg jo ehez a konfighoz?

Figyelt kérdés

-GPS600S 600W tapegyseg

-Intel Core Quad Q6600 2.4GHz processzor

-7GB DDR2 RAM

-GT640 2GB videokartya


Sokan mondjak hogy lefog egni a gep a tapegyseg miatt,de nem tudom miert pedig tokeletesen mukodik a mai napig!Teljesen normalis hofokon megy mindig a gep!Nem ertem mirt mondjak ezt!


2016. nov. 25. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem is elég lenne egy 400w-os táp. Baja nem lesz, csak többet áramot fogyaszt.
2016. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem sok köze van a teljesítménynek ehhez, inkább azzal van a baj, hogy a hiányos védelem miatt nem túl biztonságos.
2016. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

lehet, hogy soha nem fog tönkremenni. de lehet, hogy holnap a következő indításnál egyszerűen kigyullad az egész géped.


ezért érdemes minőségi tápot venni, hogy esély se legyen kigyulladni.


persze nem feltétlen kell a legrosszabbra gondolni, lehet, hogy szimplán nem fog működni egyszer csak az alaplapod, vagy a videokártyád, annak ellenére, hogy "tokeletesen mukodik a mai napig"

2016. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MGéza ***** válasza:

[link]

Azért ne keverjük a szezont a fazonnal, ez nem IArena széria, de attól még nem a legjobb. Mondjuk konkrétan olyat hogy GPS600S nem találtam csak GPS600A8-at, de ez akkor Smart, jól gondolom? Mindenesetre a GPS Delta belsőre utal, az annyira nem rossz. Mi a pontos típusa kérdező, mi van ráírva ezen kívül? Azért kérdem mert ilyen jelöléssel, hogy 600S-t csak IArena szériából találtam, az meg a nem ajánlott, sőt kerülendő.

2016. nov. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MGéza ***** válasza:
Szóval mindenesetre a lényeg: ahogy az előttem szólók írták, nem a legmegbízhatóbb tápok a Chieftec szinte bármilyen GP taggal kezdődő tápjai mostanság, bár nem tudom mikori vétel a tápod, de a régebbi GPS Chifeftec tápok nem számítottak rossznak.
2016. nov. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4#, attól hogy a delta tervezte, még nem biztos, hogy jó. Sőt. Chieftecet ismerve a designból mindent kihajított.
2016. nov. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Cheiftec iarena táp!Kb1 éve van meg!
2016. nov. 26. 06:15
 8/8 MGéza ***** válasza:
Akkor cseréld. Az IArena veszélyes.
2016. nov. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!