Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az új laptop-omban minden...

Az új laptop-omban minden bekapcsolás után eltűnik a HDD a Sajátgépből. Mit kénne tennem, hogy ne kelljen minden bekapcsolás után ezzel szórakoznom?

Figyelt kérdés
Vettem egy új ASUS gépet (X550VX XX037D laptop) és rögtön kértem is bele egy 240-es Kingston SSD-t, amit betedtek a HDD helyére, a HDD-t pedig az optikai meghajtó helyére tedték. SSD-re feltettem az OS-t és elöszőr még formáztam is a HDD-t disk management-ben. Majd job klik -> Change Drive Letter and Path -> Add -> Assign the following drive letter (pl. D) -> Ok. Na a gond az, hogy a HDD minden bekapcsoláskor eltűnik a Sajátgépből, és a parancsikonok amik azon lévő fájlokra hivatkoznak persze nem működnek. Minden bekapcsoláskor meg kell ismételnem az assign letter részt, hogy újra elérhető legyen. Disk management-ben megjelenik bekapcsolás után a meghajtó, de a betű (D) eltűnik mellőle, és amíg nem adom hozzá megint nem tudom használni és semmit ami rajta van.

2016. nov. 23. 16:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!