Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Még nem tudom pontosan mi a...

Még nem tudom pontosan mi a Non-ECC illetve Unbuffered memória támogatás vagy mind2? szért állok vele hadi lábon mert.

Figyelt kérdés
Alaplapot szeretnék venni és az MSI Z170A SLI PLUS-ra gondoltam,de a memórai információknál nem írja sehol hogy non-ecc vagy unbuffered és ezért estem gondolkodóba mert a memóriák vagy non-ecc vagy unbuffered vagy mind2 na most ez az alaplap melyik?? mert van olyan lap aminél konkrétan írja ez vagy az,de gondolom nincs olyan,hogy egyik sem.De ha már itt tartunk jónak tarta valaki ezt a lapot aki jól ért a gépekhez vagy inkább akkor már jobb lenne egy ASUS z170-E vagy A mert pár ezressel drágább?? Kösz a segítséget!

2016. nov. 23. 00:55
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


"Dual channel memory architecture

Supports ECC, un-buffered memory

ECC UDIMM memory (non-ECC mode)"


A kérdésed többi részére nem tudom a választ

2016. nov. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

MSI SLI Plus a megerősített csatlakozók miatt kifejezetten csak SLI-hoz éri meg, ahogy az a neve is tartalmazza, OC-ra inkább Asus Z170-A, Gigabyte Z170X-UD3 vagy Asrock Z170 Extreme4 lapokat szoktuk javasolni a fejlettebb vram miatt.


ECC memória támogatása elsősorban a processzortól függ (xeonok támogatják, skylake procik nem).

2016. nov. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!