Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX 1050 melegedes problema?

GTX 1050 melegedes problema?

Figyelt kérdés

Mitol van az hogy 1050es kartyam alapjaraton 65 fokon mozog, es az openhardwmonitor program irja is hogy GPU Core 75%on kivan hasznalva?Nem a gep hutesevel van baj,valami terheli a videokartyat alapjaraton.Otleteket varok, koszonom!

win 10

asrock lap


2016. nov. 22. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

valami vírus vagy program használhatja .. szerintem windows reinstall .

Nem kellene mindenféle kamu tört játékot le tölteni és nem lenne ez a gépeddel .

2016. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyreszt nyilvan ez nekemis eszembe jutott,de nem gondolom hogy win reinstall kell,egyszeruen csak kiiktatni ami eszi,de nem tudom mi lehet az es mi alapjan keressem.Masreszt hihetetlen tehetseg vagy hogy tudod mit vettem vagy toltottem...
2016. nov. 22. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerubb a winodws reinstal
2016. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90 % -ban vírus szokta ezt okozni és 99 % -ban még fel nem tört aaa + játékoknál amiket tele vernek szaftosan mindenféle trojaival . Tehát igen tudom .
2016. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Malwarebytes nevű programot futtasd le.
2016. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!