Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor vásárlással érdemes...

Processzor vásárlással érdemes lenne várni 1-2 hónapot?

Figyelt kérdés
Ha jönnek az új AMD-k, mennyivel fogják lenyomni a jelenlegi árakat? Ha egyáltalán lenyomják.
2016. nov. 20. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Még nem tudjuk. Ha én az AMD helyében lennék, és kidobnék egy 8 magos procit, ami lenyomja az aktuális i7-eket, akkor nem adnám olcsóbban, vagy nem sokkal. Inkább adnék ki butított procit is olcsóbban.


Persze az AMD gondolkodhat másképp, akár a piac visszanyerése érdekében adhatja veszteségesen is. Meglátjuk, ha sorra kerül.


Ha egyébként nem vagy márkahű, én a helyedben most még maradnék az Intelnél. Ne feledjük a TLB bugot (Phenom), előtte az RDTSC bugot (Athlon64 X2), és a hírek szerint épp egy hasonló hardveres hibával küszködnek a jelenlegi architektúránál is, ezért is késik. Én biztos nem veszem meg, amíg nem bizonyított, bármit is mutatnak az első mérések.

2016. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ki jön valami új, egyből ne vedd meg. Várj még akkor is 1-2 hónapot, amíg jelentkeznek a hibák.
2016. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MGéza ***** válasza:

A 16 szálon dolgozni képes, 8 magos procijuk tervezett ára 300 dollár körül fog alakulni:

[link]

Hogy lenyomják-e a z Intelek árait az meg attól függ, mennyire képesek alternatívát felmutatni velük szemben. Tehát ha lesz egy olyan izzadtságszagú próbálkozás mint anno a buldózer volt, akkor semennyire sem.

2016. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!