Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom letölteni ezt a...

Honnan tudom letölteni ezt a hangkártya drivert? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy régi pentium 2 gépem, de a hangkártyát az istenért sem tudom feléleszteni. Alaplapon van integrálva a hangkártya. Hangkártya tipusa: CMedia CMI8330 c3d


Sajnos két napi keresés eredménytelen volt, remélem valaki tud segíteni, előre is köszi


2010. ápr. 29. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Google, 2. találat :)

2010. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nem értem hogyan lehet ilyen szerencsétlenül keresni, nekem az első gugli találat közvetlen driver letöltést dobott ki :)

2010. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kereséshez is kell egy bizonyos intelligencia szint + tudni kell mit hol keress. Én simán beírtam a hangkártya típusát a google-be és elsőre kihozta amit az előző belinkelt. Nem tudom ez hogy kerülhetett neked 2 napba...


Félreértés ne essék nem bántani akarlak, csak már elegem van a sok szerencsétlenkedésből ezen az oldalon(úgy összességében.)

2010. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!