Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ADD2-N kártya helyettesithető...

ADD2-N kártya helyettesithető másik Low-Profile kártyával a PCI-E x16 slotban?

Figyelt kérdés

Van a régi HP PC-ben egy DVI ADD2 (PCIE x16) ami arra szolgál hogy ha valakinek van DVI a monitorján, de nincs D-Sub (VGA) akkor arra tudja kötni a PC-t. Nos a probléma az hogy ha én ezt kiveszem a PC-ből akkor felpörög az összes venti maximumra, és előjön a boot menu, ahol aztán tovább lehet lépni a Windows-ig, de a ventik maxon pörögnek, mindaddig amigy ki nem kapcsolom a PC-t.


A kérdés az: hogy ha veszek másik low profile kártyát (most csak alaplapi van) akkor az jól lesz a PC-nek, a másodlagos ADD2 kártya helyett vagy maradjon inkább ez benne?



2016. nov. 9. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Régebben én is játszottam ilyen HP SFF DC7600 meg hasonló gépekkel. A DVI kártya kivétele nem okozott venti felpörgést nekem, csak a CPU csere. De ezt lehetett orvosolni BIOS frissítéssel.

2016. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem felpörög, csak azt nem tudom hogy ha vennék bele egy másik Low-Profile kártyát (maximum 1GB) akkor ugyanigy viselkedne-e?


Egyébként egy HP Compaq DC7700p Small For Factor-ról van szó.

2016. nov. 9. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nem emlékszem már hogy melyik gép szívatott engem a VGA kártyával. Vagy HP vagy Dell vagy a Fuji valamelyik csak azzal a VGA kártyával volt hajlandó elindulni amivel gyárilag is szerelték. Más kártyával nem. Ebben most speciel nem nagyon tudok segíteni.
2016. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért köszi a segítséget, ha nem működik evvel, akkor elrakom és majd fog menni a másikkal.
2016. nov. 9. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!