Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Playstation 4-nek a Playstatio...

Playstation 4-nek a Playstation network biztosítja ingyen a multiplayert?

Figyelt kérdés

Vagy a multizáshoz kell a plus szolgáltatása a ps-nek?

Vagy lényegében ugyan az a helyzet, mint az Xbox One-nál, hogy ha multizni akarok, akkor úgy is fizetnem kell és mindegy melyik konzolt veszem meg?



2016. nov. 6. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
multihoz PS+ kell , minden hónapba letudsz tölteni egy ingyen játékot amit ajánlanak storeba
2016. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem drága éves szinten egyik sem egyébként(még ha röhejes is, hogy 2016 ban fizetni kell ezért is), nem ez alapján döntenék a helyedben.
2016. nov. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Playstation 3-nál még ingyenes volt a multiplayer valóban, de a 4-nél már ez nincs így. Amúgy szerintem se egy óriási összeg éves szinten a PS+ és havonta adnak ingyen játékot is a Store-ból, bár gondolom itt nem kassza siker játékokra kell számítani, hanem oyanokra, amiket pénzért már nemigen tudnak eladni...
2016. nov. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A PS4en ugyanolyan előfizetéses a multi mint Xbox Oneon. Árban kb ugyanaz a két gépen és mindkét gépen kapsz játékokat (vackokat) hozzá, havonta.
2016. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És teljesítményben-játékélményben és lehetőségekben melyik mellett döntenétek? Mert azt olvastam, hogy a ps4 ddr5 rammal szerelt nem ddr3, mint a one és összegezve jobbnak kell lennie játék közben, de amikor néztem összehasonlító tesztet a one-al, akkor szinte ugyan az volt az eredmény...mintha semmi nem történt volna 3-5 fps előny volt a ps4-nél és ez se mindenhol. Meg ahogy néztem a one kontrollere kezembe illőbb, mint a ps4-é és ergonómiát nézve fel sem veszi a versenyt vele nálam. De ismerősöknek mégis one van inkább és akkor játékok cseréje farag az árakból jócskán. Az alapgépek ára meg szinte ugyan az.
2016. nov. 7. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Az XBox One-nak jobb kotrollere van az tény. Stabilabb és kényelmesebb is. Ami a gépek teljesítményét illeti a PS4 erősebb valamivel, ez a játékok felbontásán vehető leginkább észre, de egetverő különbség nincs a két gép között. Na meg az is számít, hogy melyik gép exkluzív címei jönnek be neked jobban. Xbox-on a Forza meg a Halo nagy húzóerő, legalábbis nálam, meg a Gears of War 4. PS4-re is vannak jó kis exkluzív címek a Driveclub például, meg majd jön a God of War 4 az se lesz piskóta..
2016. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem a Forza Horizon a nagy álom és a Gears of War évek óta kedvenc így "muszáj" one-t vennem :)
2016. nov. 13. 10:08
 8/8 anonim ***** válasza:

annyival szeretném kiegészíteni a fent elhangzottakat, hogy nem olyan játékokat adnak, amit pénzért már úgy sem tudnak eladni

egész jó, teljes árú játékokat adnak oda ingyen, de nyilván nem a legfrissebb tripla a játékokat fogod megkapni

bár az, hogy kinek mi a jó, az relatív

2018. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!