Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ipon garancia szerintetek?

Ipon garancia szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! (Moderátort kérném, hogy az előző kérdésemet törölje, ugyan is abban a kategoriában nem állja meg a helyét)

2015 nyarán vásároltam egy Fülest 33 ezerért.

Idén agusztusban elromlott, és visszavittem az iponhoz, 3 hét garancia időből lett 2 hónap (asusnak küldték vissza mert ők csak forgalmazók) A fülesemnek a külső hangkártyája adta meg magát és nem müködött tovább. Minden tartozékával, nagyon megkimélt állapotban vittem vissza. Most kaptam egy emailt, hogy lezárult az ügyintézés vagy levásárolhatom az árát vagy visszautalják, mert nem tudták se megjavítani se kicserélni. (Mellékesen van nekik raktáron csak most az ára már 55 ezer, és nem akarják kicserélni gondolom)

De én ezt a fülest vásároltam meg, ténylegesen nem az én hibámból ment tönkre, hiszen ezt meg is állapították. Hétfőn majd személyesen megyek be, és próbálom elintézni, hogy cseréljék ki egy ugyan ilyenre, mert nem kell nekem egy rosszabb, ezt vásároltam ezt szeretem ez is kell. Ha nem engednek szerintetek kihez tudok fordulni, illetve ilyenkor az asus garancia feltételei érvényesülnek, vagy hogy van ez az egész? Mert az ipon oldalán nincs semmi információ ezzel kapcsolatban.

Köszönöm válaszotokat!

Dani


2016. okt. 28. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Jog szerint garanciás terméket a garanciaidőn belül vagy kötelesek megjavítani ingyen, vagy ha nem lehetséges, ugyanolyan, vagy hasonló termékre kötelesek kicserélni és ha ez sem lehetséges, akkor visszaadják az árát. Jelen esetben ha ugyanez a típus még kapható a cégnél, akkor kötelességük kicserélni.
2016. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kapható is:D Asus strix dsp-ről van szó jelen esetben, jövőhéten addig nem fogok tágítani az üzletből amíg nem adnak egy másikat. Most hozzám vágják a régi árát 33 ezret abból hogy vegyem meg ugyan azt amikor az már 56. Ahogy mondod ha van nekik akkor kötelesek kicserélni.
2016. okt. 28. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!