Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt a múlthéten...

Miért csinálja ezt a múlthéten vásárolt laptopom?

Figyelt kérdés
Mi lehet a baja? Ma egyszer csak elsötétült a kijelző és nem reagált semmire. Vártam vele 50 percet, majd kikapcsoltam, a bekapcsoló gombot nyomva tartva. A rákövetkező 2-3. bekapcsolás után játék közben megjelent hirtelen egy narancssárga oldal és valami Windows 10 hibája volt ráírva, aztán kikapcsolt a gép. Bekapcsoláskor nem ismerte fel a vincsesztert és a másikat olvasta be (gyárilag eleve meg volt osztva), a FreeDOS-t betöltve. De még a biosban sem látja a többi vincsesztert, vincseszter részt. Egyébként amúgy is újratelepítettem volna, mert az 1 TB-os HDD-ből is csak 2x60 GB-ot ismert fel. Illetve a hozzá vásárolt külső merevlemezt (3 TB) sem látta. Mit állítsak be rajta? Mi a baja????? Ja és a Win10 telepítő lemeze sem látta az 1 TB-ot, csak az SSD-t, meg a 2*60GB-ot. A gép egyébként egy Asus ROG G551VW.
2016. okt. 25. 18:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Volt a képernyőn egy szomorú smilei is ( :( ).
2016. okt. 25. 18:47
 2/3 anonim ***** válasza:
vidd vissza gariba!
2016. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem tudnám megcsinálni?
2016. okt. 25. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!