Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb a Kingston...

Melyik a jobb a Kingston HyperX Cloud vagy Kingston HyperX Cloud II?

Figyelt kérdés

Én eddig csak annyi különbséget láttam köztük hogy a II nek

Talán picit jobb a mikrofonja de nem vagyok benne biztos.


Esetleg vélemények tudtok mondani?

ilyet szeretnék venni de még új vagyok a headsetek-hez eddig csak 2.000 Ft os tesco-s fülhallgatóm volt



2016. okt. 25. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A cloud II-höz adnak egy külső hangkártyát, ami jobb esetben rosszabb, mint az alaplapi. De mindkettő egy Taskar HD2000 revamp, mert raktak rá mikrofont és más lett a designja, úgyhogy egyik sem éri meg ezt a felárat.
2016. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

30k körül, amennyibe a Cloud 2 kerül, inkább vegyél egy Sennheiser fejhallgatót és egy külön, olcsó mikrofont.


Nekem sima Cloudom van, Asus Xonar U3-mal használom, a 2 nem éri meg a felárat. Szép és jó, de inkább vennék egy rendes fejhallgatót és csiptethetős mikit, mert sokkal jobb minőséget lehet vele elérni, mint akármelyik ilyen gamer headsettel.

2016. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyébként lényegében valóban annyi a különbség, hogy a Cloud II-nek hajszálnyival jobb a mikrofonja, és jár hozzá a külső hangkártya, ami visszajelzések alapján semmi sem ér kb. A 7.1-es hangzás, amivel reklámozzák, úgyis csak virtuális, és a gagyi külső hangkártya érdeme.


Egy minőségibb sztereó fejhallgató a sima Cloudot is lepipálja. Egy Sennheiser HD 449-cel, esetleg HD 518-cal érdemes megpróbálkozni. Hozzácsapsz egy ilyet kb.: [link]


Voice chatre, Skype-ra, stb. ugyanott vagy vele, mint a HyperX Cloud mikrofonjaival.

2016. okt. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
" gagyi külső hangkártya érdeme" Nem, a hozzá kapott szoftver érdeme, te is le tudsz tölteni '7.1' virtuális hangzást, de már a windows is tartalmaz ilyen beállítást, bár az nem dolby.
2016. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszi a gyors válaszokat :)


Őszintén a mikrofon az nem számít amúgy sem használtam volna csak sok jót halottam már erről a Headset ről.

2016. okt. 25. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Minél több a marketing, annál többet hallasz róla, de ettől még nem éri meg az árát.
2016. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!