Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A dvd-író helyére tudok rakni...

A dvd-író helyére tudok rakni egy másik winchestert vagy itt is szórakozni kell majd jumpereléssel?

Figyelt kérdés
elromlott a dvd íróm és mivel nem is tudom mikor használtam optikai meghajtót úgy döntöttem raknék egy másik winchestert a helyére. (remélem jól láttam hogy ugyanolyan sata kábel megy bele, vagy lennie kell még ilyen kábelnek a gépben gondolom) nekem sosem volt még kettő a gépben, csak a régi mobilrackes időszakban még, az csak itt áll a gépben mert be sem lehetett kötni régi kábelezés miatt, meg a winyón is régi van eleve szóval ahhoz is valami átalakító kéne na mindegy szóval emlékszem akkor is mindig varriálgatni kellett pakolgatni a jumpereket az adattárolós winyóban és ha én most veszek egyet fixre beszerelni akkor ugyanígy macerás lesz beállítgatni, van még bennük jumper egyáltalán stb.? meg kell ilyenkor formázni az új vinyót vagy már használatra készen árulják?
2016. okt. 24. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha Sata csatlakozós akkor nem kell jumperolni. Ha újjonan veszed akkor valszeg formatálni kell.
2016. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!